Brigády a Praxe

V Christu pro Vás máme nachystané široké uplatnění v rámci brigád, povinných studentských praxí či Vám pomůžeme s tvorbou a vedením Vašich absolventských prací.

Pro studenty učňovských oborů nabízíme možnost nabrat zkušenosti v rámci našeho učňovského střediska, které se zaměřuje především na obory – zámečník/strojní mechanik, obráběč kovů či na elektro obory.

Avšak nejsme jenom výroba. Uplatnění u nás najdete i na odděleních jako jsou kvalita, konstrukce, projektový management, nákup, logistika nebo v ekonomických oborech, IT či ve skvělém týmu programátorů.

Nabízíme Vám vedení a pomoc od skutečných odborníků v oboru s dlouholetou praxí ve společnosti se stabilním zázemím, moderními technologiemi a touhou inovovat. V neposlední řadě Vás zde přivítá přátelský kolektiv. Rádi Vám věnujeme náš čas a oceníme Vaše nové nápady a řešení.

F.A.Q.

Nejčastější otázky

Odměna za práci je odvozena od konkrétního druhu činnosti. Záleží, na jakém oddělení budete brigádu vykonávat a o jak kvalifikovanou pozici se jedná. Konkrétní nabídku se dozvíte od našich personalistek po vzájemném domluvě.

Na brigádu mohou mladiství nastoupit až po dokončení povinné školní docházky a zároveň po dovršení věku 15 let. Obě podmínky musí být splněné. Není tedy pravda, že ten, kdo již oslavil 15. narozeniny, získá status mladistvého pracovníka. Ten získá až po tom, co ukončí povinnou školní docházku.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé brigády. Není problém se domluvit na letní brigádu pouze na několik týdnů, ale třeba i na celoroční brigádu například při vysoké školy, kdy můžete docházet pouze některé dny v týdnu.

Samozřejmě, nabízíme i takové brigády, kdy předešlou praxi nepotřebujete. Vždy se Vás ujme zkušený kolega, který Vám vše ukáže, vysvětlí a provede Vás celým procesem zaškolení. Není se tedy čeho obávat.