O NÁS

Založeno 1996

 

 Plzni na Slovanech nás, CHRIST CAR WASH s. r. o., najdete už od roku 1996. Vyrostli jsme zde z malého závodu na komplex více než 20 hal s téměř 500 zaměstnanci. Jsme tak největším výrobním závodem naší německé mateřské společnosti, jejíž historie sahá až do 19. st.

Od roku 1963 značka „Christ“ patří mezi přední výrobce mycích zařízení v Evropě. Naše výrobky najdete nejen v evropských státech, ale i po celém světě.

V Plzni se zabýváme výrobou mycích zařízení a jejich komponentů, a to nejen pro osobní automobily, ale i nákladní vozidla, tramvaje, autobusy, vlaky apod. V portfoliu komponentů najdete vysavače, čističe a klepače koberců, čističky odpadních vod, naváděcí lišty a mnoho dalších.

Komplexnost výroby

Můžeme se pochlubit komplexností výrobního procesu, jenž začíná u zpracování surových plechů, pokračuje přes svařovny, lakovnu, obrobnu, elektroniku až po finální montáže.

Kvalita a modernizace

Ve velké míře investujeme do modernizace, robotizace a do celkové optimalizaci výrobních procesů. Dbáme na maximální kvalitu, individuální technická řešení a udržitelnost našich výrobků. Jsme držiteli mnoha certifikátů TÜV SÜD.

Od lidí pro lidi

Naši zaměstnanci jsou základním pilířem celé naší společnosti. Většina z nich je Christu věrná už dlouhá léta. Snažíme se pro ně vytvářet takové pracovní podmínky, aby byli spokojeni a jejich práce jim dávala smysl.